محل تبلیغات شما

برای افراد کم سن و سال مطمئناً چیزهای تند و تیز زیادی دارند. تا حدودی به این دلیل که در آماده سازی آنها چیزهای زیادی داده ایم. تا حدودی به این دلیل که ما واقعاً مطمئن نیستیم که آنها چه نیاز دارند و ما نمی خواهیم آنها را محروم کنیم. و تا حدی به این دلیل است که ما فقط سرگرم کننده استیم. نه به این دلیل که ما در تلاش هستیم حریص باشیم ، بلکه به این دلیل که به اطراف خود نگاه می کنیم به نظر می رسد که به مواد زیادی احتیاج داریم.

من مینیمالیستی نیستم (اگرچه برای من کمی جذاب است). من مخالف اسباب بازی های پلاستیکی نیستم. من فکر نمی کنم بچه ها باید از تمام فناوری جلوگیری کنند. با این حال ، من فکر می کنم که در تلاش برای والدین "خوب" بودن ، اغلب اشتباه می کنیم که بدان معنی است که باید چیزهایی داشته باشیم تا فرزندانمان از هیچ چیز محروم نباشند. همه احتمالاً نقل قول هایی را در مورد پینترست مشاهده کرده اند که می گوید بهترین کاری که می توانیم برای بچه هایمان انجام دهیم این است که دو برابر وقت خود را با آنها انجام دهیم و نیمی از پول را بخواهیم. البته بد نیست که چیزهایی را برای فرزندان خود فراهم کنیم ، اما ما فقط می توانیم نگرانی های غیر ضروری ایجاد کنیم و وقتی می توانستیم همان مبلغ را در صندوق پس انداز کودک قرار دهیم ، هزینه های غیر ضروری خرج کنیم.

کوچک کردن سازماندهی | نحوه خرید لباس کودک | چگونه می توان بصورت غیرقانونی برای کودکان خرید کرد
در اینجا چیزهای کوچکی وجود دارد که ما در خانه خود تمرین می کنیم تا تعادل خوبی حاصل شود.

(1) "قانون یکی" را تصویب کنید.

از آنجا که همسرم به طور پاره وقت تحصیل کرده و کار می کند و من در خانه و کار نیمه وقت می مانیم ، تن درآمدی قابل هزینه نداریم. از آنجا که ما سعی می کنیم تا حد ممکن هزینه ها و هزینه های خود را پایین نگه داریم ، مفهوم "قاعده یک" را اتخاذ کرده ایم. چرا وقتی یکی انجام خواهد داد ، سه بخریم؟ نیازی به سه کت زمستانی نیست وقتی یکی از رنگهای خنثی تمام فصل دوام آورد. چرا می توانید پنج جفت کفش خریداری کنید وقتی می توانید یک لباس مجلسی و یک لباس مناسب تهیه کنید و آنها را بپوشید. در این کریسمس ما بچه ها را با دوچرخه تعادل می خریم. مانند گذشته ، یک هدیه بزرگ که سرگرم کننده خانواده خواهد بود. اگر خانواده هدایا خریداری کند و مواردی را ارائه دهد ما از آنها استفاده می کنیم و از آنها قدردانی می کنیم ، اما وقتی ما خریدار هستیم سعی می کنیم در صورت امکان از قاعده یکی پیروی کنیم.

(2) به جلو فکر کنید.

یک عادت که خوب به کار گرفته ایم و واقعاً خرید لباس ترخیص کالا از گمرک در پایان فصل در اندازه های سال آینده است. لباس های حمام کردن با قیمت 5 دلار یا کمتر می رود. اگر فرزندان شما به طور مکرر شنا می کنند ، در صورت عدم ترخیص می توانید یک یا دو لباس شنا را در اندازه سال آینده با قیمت یک نفر خریداری کنید. به این ترتیب من بعضی از لباس های خیلی زیبا را بدست آورده ام که در غیر این صورت حتی گران قیمت بودن حتی ممکن است مورد توجه قرار بگیرند.

(3) خرید تمام کمد و منازل خانه.

هیچ چیز بدتر از مراجعه به فروشگاه ، خریدن وسایل و استفاده از آن ملایم نیست فقط برای پیدا کردن جعبه ای است که بعداً پر از چیزهایی است که می توانستید از آنها استفاده کنید و خود را پس انداز کنید. اگر لباس هایی را بر اساس اندازه ها ترتیب دهید ، می توانید آنچه دارید و ندارید را ببینید. اگر برخی از لباسهای کوتاه یا شلوارهای مختلف یکنواخت هستند ، اگر از آنها مراقبت کرده اید ، می توانید از همه چیز برای کودکان استفاده مجدد کنید.

بندرت لباس های شسته شده ای را که انجام می دهم قبلاً خیس نشده است. بچه ها کثیف و کثیف هستند ، اما اگر از لباس مراقبت می کنید ، دیگر وم خرید کافی را احساس نمی کنید و اینقدر نگران عبور از من نیستید. چه کسی در مورد خوب بودن شکایت می کند. لباس جدید؟ فراز و نشیبهای دست من فقط باید مورد آزار و اذیت قرار گیرند (نه توسط من ، تو را مورد توجه قرار دهم ، بلکه توسط بچه هایی که سعی می کنند سرقت کنند) اگر به وضوح مورد استفاده و فرسوده قرار گیرند.

(4) اگر می توانید دوختید ، لباس بچه کیدیا را مجدداً قرار دهید.

من عاشق چرخ خیاطی خودم هستم. من هرگز کاری را که ارزش فروش داشته باشم انجام نمی دهم و به همه نمی گویم که خیلی نزدیک به نظر نرسند ، اما هنوز هم به طور مرتب از آن استفاده می کنم. لباس و دامن نو پا را از تکه های پارچه ساخته ام. من لباس های یکی از لباس هایم را تهیه کردم من از تی شرت های قدیمی برای انجام پروژه های سرگرم کننده برای دخترم استفاده کردم. بدیهی است که این موضوع در مورد پسران سخت تر است ، اما در واقع چشم انداز خرید کمتر را می گیرد و چرخش جدیدی به آن می بخشد. این یک فرصت خلاق بودن است. من به دامن دخترم که با کله های کج ساخته ام ، نگاه کردم و به خودم افتخار کردم. نه از توانایی های خیاطی من ، بلکه از زحمت من است.

(5) مواردی را بخرید که خیلی طولانی پیش می رود.

من عاشق این وبلاگ به نام kidya هستم. او به تازگی در مورد خرید چیزهایی نوشت که هزینه زیادی برای هر استفاده می کنند. یک اتومبیل 5000 دلاری که شما 5 سال از آن استفاده می کنید ، در هر بار استفاده بسیار کم هزینه ای دارد. به عنوان یک ، چیزی که کودکان به طور مرتب از فعالیتهایی مانند آموزش در منزل استفاده می کنند ، می گویند ، زیرا شما روزانه از آن استفاده می کنید. و واقعاً تجربیات فرزندان شما را غنی می کند. یک تخت کودک نو پا فقط برای چند سال بسیار کوتاه قابل استفاده است. یک تخت دو قلو می تواند از روزهای کودک نوپا گذشته استفاده شود ، بنابراین اگر به دنبال صرفه جویی در هزینه هستید ، خرید یک دوقلو سالها تختخوابی را برای خانواده فراهم می کند.

این در مورد ارزان بودن یا محرومیت نیست. این در مورد فکر کردن در مورد نیازهای خانواده شماست و چگونه می توانید آنها را بدون شکستن بانک برآورده کنید. حتی اگر نمی خواهید این بانک را بشکنید ، آیا بهتر نیست که این چند دلار اضافی را در آینده بر خلاف اسباب بازی که به زودی دور ریخته می شود در آینده قرار دهید؟

به کاهش کمبود ، خلاص شدن از درهم و برهم زدن و تمیز کردن به برخی از کمکها نیاز دارید!

نکات خرید لباس کودک

لباس دختر کفشدوزکی

توصیه های خرید لباس بچه گانه

، ,لباس ,های ,استفاده ,یک ,کنیم ,در مورد ,می توانید ,می کنیم ,به این ,استفاده می

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نوین الکترونیک جبرا